پسته داریس
خانه / پسته کله قوچی خندان / پسته کله قوچی خندان قیمت خرید و فروش

پسته کله قوچی خندان قیمت خرید و فروش

پسته کله قوچی خندان هرچه میزان درصد دستچین یا توچین آن بیشتر باشد، قیمت فروش آن بالاتر است و حتما مشتریان قبل از خرید باید به این مواد علاوه بر انس توجه نمایند.

پسته کله قوچی خندان در قیمت فروش آن میزان درصد توچین موثر بوده در یک انس یعنی در یک انس پسته کله قوچی چه میزان درصد پسته دو طرف چک و درشت وجود دارد و چه میزان آن دهان بسته، یک طرف چاک، دهن چفت و ریز که این آیتم علاوه بر انس پسته است و فقط هم برای پسته های کله قوچی و اکبری این عمل انجام می شود.

در مورد پسته آب خندان کله قوچی این عمل صادق نیست و فقط به انس پسته و همچنین مقدار گرم مغز پسته آب خندان توجه می شود و همه مشتریان باید قبل از هر گونه اقدام برای خرید پسته به این آیتم توجه کنند و حداقل موضوع یک مشاوره خرید از شرکت های معتبر تولید و بازرگانی پسته و فرآورده های آن داشته باشند.

پسته کله قوچی خندان به خصوص اگر انس بالا  و درشت باشد، در فروش آجیلی حرف اول را می زند و برای صادرات فقط به کشور های محدودی مانند لبنان این پسته با این ویژگی ارسال می گردد.

 

پسته کله قوچی خندان رفسنجان

بدن شک بهترین پسته کله قوچی خندان با قیمت مناسب برای فروش در شهر رفسنجان یافت می شوذ و بعد از رفسنجان شهر سبزوار و پسته کله قوچی دامغان هم باکیفیت، تولید می نمایند و بهترین راه و روش خرید هم مراجعه به این شهرهاست.

از نظر قیمت پسته و فرآورده های آن گران ترینش مربوط به مغز پسته کال دو پوست شده است و در مورد پسته هم پسته کله قوچی توچین 100 درصد در کنار پسته اکبری توچین 100 درصد از لوکس ترین و گران ترین نمونه خندان نیز می باشند.

پسته کله قوچی خندان رفسنجان

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صدیقی (شرکت ماهان مهر داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129574148
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryscompany@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نرخ پسته عمده کله قوچی خندان

نرخ پسته عمده به نسبت خرده آیا تفاوت دارد یا خیر؟ رقم کله قوچی خندان …

دیدگاهتان را بنویسید