پسته داریس
خانه / پسته کله قوچی شور / پسته کله قوچی شور به صورت عرضه مستقیم

پسته کله قوچی شور به صورت عرضه مستقیم

پسته کله قوچی شور از جمله ارقام و طعم های است که خریداران بزرگی دارد که در حال حاضر آن را به صورت اینترنتی و مستقیم عرضه می کنند که این امر سبب شده بسیاری از هزینه های مالی مشتریان کاهش داشته باشد.جالب است که کمی درباره پسته فندقی کله قوچی بیشتر بخوانیم.

 

 

پسته کله قوچی چون یک پسته کاملا آجیلی بحساب می آید در نتیجه طعم دار کردن آن کار مسوکی است و در میان خیلی عظیمی از این طعم ها می توان به آبلیمویی و شور، آبلیمویی و زعفرانی و همچنین شور معمولی اشاره کرد که باز در این میان طرفدارن پسته کله قوچی شور از همه بیشتر است.

عرضه اینترنتی پسته بدان معانست که مشتریان می توانند هم به صورت متسقیم و با استفاده از درگاه پرداخت پسته خود را تامین کنند و هم به صورت غیر مستقیم که ابتدا نمونه محصول خود را دریافت و سپس اقدام به سفارش پسته خود کنند که در این میان روش دوم مرسوم تر و برای خریداران بهتر است.

در میان ارقام پسته کله قوچی شور شده آنکه در رفسنجان برداشت شده باشد کیفیت بهتری دارد و دلیل آنهم این است که پسته کله قوچی رفسنجان بسیار درشت است و همچنین خندان بی رقیب در دنیا نیز می باشد.

 

قیمت پسته کله قوچی شور و زعفرانی

در ابتدا باید این نکته رو عرضه کرد که خیلی از مشتریان با تئجه به قیمت های که در آجیل فروشی بر روی پسته شور شده زده اند این تصور را دارند که تفاوت چشمگیری میان پسته خام کله قوچی با پسته کله قوچی شور وجود دارد که این صحیح نیست و اصلا تفاوت زیادی هزینه طعم دار کردن پسته با خام وجود ندارد.در این میان نگاهی هم به پسته فیض آباد نیز بی اندازیم.

پسته های کله قوچی که برای طم دار کردن مورد استفاده قرار می گیرند بهتر است که درصد دستچین بالایی داشته باشد یعنی در یک انس تعداد پسته های درشت و دو طرف چک بسیار بالاتر از پسته های ریز و یک طرف چاک باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صدیقی (شرکت ماهان مهر داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129574148
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryscompany@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات پسته کله قوچی

پخش و تولید پسته کله قوچی شور کرمان

پسته کله قوچی شور به صورت صنعتی تولید در کرمان می شود و در شهر …

دیدگاهتان را بنویسید