پسته داریس
خانه / پسته کله قوچی زعفرانی / پسته کله قوچی زعفرانی و شور نمکی

پسته کله قوچی زعفرانی و شور نمکی

پسته کله قوچی زعفرانی و یا شور نمکی از طعم های پر طرفدار بین مردم است و هم این نمونه طعم ها در بازار داخل عرضه بالایی دارد و هم بازار های بین الملل مخصوصا طعم زعفرانی.

پسته کله قوچی در گروه پسته های آجیلی است که به خصوص در بازار های شهر های تهران و تبریز فروش بالایی را به خود اختصاص داده اند.

پسته را با طعم های مختلف در بازار عذضه می کنند اما بعضی از این طعم ها متشریان و طرفدارن زیادی دارد، مانند طعم زعفرانی و شور آبلیمویی.

پسته کله قوچی رعفرانی نماینده بسیار خوبی از محصولات کشاورزی ایرانی است زیرا دو محصولی در آن استفاده شده که خواستگاه اصلی آن ایران است.

این رقم و با این طعم می تواند نماینگر برند محصولات کشاورزی ایران در بازار های بیم الملل باشد و دوباره این بتواند روزهای با شکوه پسته و زعفران ایرانی را برگرداند.

میزان صادرات پسته کله قوچی به کشور لبنان به حدی است که می تواند با بازار داخل رقابت کند و بسیار این رقم در این کشور خریدارن بزرگی برای خود ایجاد کرده است.

 

پسته کله قوچی زعفرانی قیمت

پسته کله قوچی زعفرانی از نظر قیمت تفاوت بالایی با نوع خام ندارد و شاید این رقم به کیلویی 2000 تومان هم نرسد ولی در میان مشتریان این تصور وجود ندارد.

بعضی از آجیل فروشان به دلیل نام رعفران، قیمت پسته کله قوچی خود را بیشتر از واقعیت عرضه می کنند که باید مشتریان این مساله را بداند.

به طور کل برای طعم دار کردن انواع پسته میزان عدد بالایی در هر کیلو هزینه نمی شود و عمده قیمت مربوط به خود پسته خندان خام است.

پسته کله قوچی زعفرانی اگر دستچین شده 100 درصد باشد، قیمت بلایی را به خود اختصاص می دهد مخصوصا اگر انس آن زیر عدد 22 قرار گیرد.

پسته کله قوچی زعفرانی
پسته کله قوچی زعفرانی
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صدیقی (شرکت ماهان مهر داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129574148
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryscompany@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خریدار پسته کله قوچی

خریدار پسته کله قوچی زعفرانی

خریدار پسته کله قوچی رعفرانی به منظور تولید و استفاده آجیلی آن را تهیه می …

دیدگاهتان را بنویسید