پسته داریس
خانه / پسته کله قوچی خندان / قیمت پسته اعلا کله قوچی خندان

قیمت پسته اعلا کله قوچی خندان

قیمت پسته اعلا کله قوچی خندان ایران از متوسط قیمت جهانی پسته بالاتر بوده و معمولا هم مخصوصا نوع طبیعی خندان آن با درصد توچین بالا به کشور های عربی ارسال می شود و نوع آب خندان و همچنین طبیعی خندان ظعیفش به کشور چین.

متوسط قیمت پسته اعلا کله قوچی و خندان در ایران بالا بوده و در بازار داخل اکثرا نیز مصرف می شود، اما به نسبت دیگر رقیب خود یعنی پسته اکبری از میزان بالایی در صادرات از آن بهره می برند و همچنین با وجود کشور لبنان که بزرگترین مشتری خارجی پسته کله قوچی اعلا ایرانی نیز است، هیچ گاه میزان صادرات این رقم پایین نمی آید.

میزان تولید پسته کله قوچی در ایران به نسبت بالا نیست و به نسبت دیگر انواع پسته هم مشتریان زیادی ندارد، اما در هر حال هرچه این رقم در ایران تولید شو،د چه بازار داخل و چه بازار خارج مشتری دارد و عرضه و تقاضای آن با هم همخونی پیدا کرده است.

در میان شهر های تولید کنند ه این پسته شهر های رفسنجان، کرمان، سبزوار و سیرجان در تولید پسته کله قوچی اعلا سرآمد هستند و اکثرا مشتریان خارچی با توجه به قیمت پسته کله قوچی اعلا مشتاق هستند، که پسته خود را از این شهر ها تهیه نمایند.

 

قیمت پسته اعلا کله قوچی آب خندان

قیمت پسته اعلا کله قوچی آب خندان به انس و میزان گرم آن وابسته است و هرچه انس پسته عدد پایین تری را نسان دهند و گرم مغز آن به 50 گرم نزدیک تر باشد، قیمت پسته کله قوچی اعلا بالاتر است و معمولا هم این پسته را با درصد از پسته کله قوچی طبیعی خندان قاطی کرده و سپس آن را صادر می نمایند تا قیمت پسته حد نرمال تری به خود گیرد.

قیمت خرید و فروش پسته کله قوچی خندان در استان کرمان به روز رسانی می شود چون 80 درصد این رقم در این استان تولید و عرضه می گردد.

قیمت پسته اعلا کله قوچی آب خندان

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صدیقی (شرکت ماهان مهر داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129574148
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryscompany@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نرخ پسته عمده کله قوچی خندان

نرخ پسته عمده به نسبت خرده آیا تفاوت دارد یا خیر؟ رقم کله قوچی خندان …

دیدگاهتان را بنویسید